Radiátory Caleido

Caleido je talianska spoločnosť, ktorá navrhuje dizajnové radiátory a je jedným z ambasádorov značky "Made in Italy". Spoločnosť, cieľom ktorej je zákazník, ponúka produkty talianského dizajnu, vždy inovatívne a praktické s vynikajúcou kvalitou a výkonom v neposlednom rade s ohľadom na životné prostredie. Zabezpečuje aj záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť bola založená v roku 1993 v provincii Brescia - Co.Ge.Fin ako výrobca dizajnových radiátorov a rúrkových radiátorov pod značkou Caleido.

V roku 2004 vydala spoločnosť Caleido katalóg produktov s exkluzívnou zbierkou inovatívnych výrobkov a každoročne sa rozširujúce portfólio produktov, na ktorých dizajne sa podieľajú medzinárodne uznávaní dizajnéri ako sú Francesco Lucchese, Karim Rashid, James Di Marco, Alessandro Canepa, Gabriele Bavastreli, Daniele Lo Scalzo Mocheri a Antonio Bullo.

Portfólio produktov je rozdelené následovne:

Fine Design : radiátory a sušiaky uterákov od svetovo uznávaných dizajnérov

Metacrilati : jednoduché oceľové vykurovacie teleso s akrylátovym krytom v niekoľkých dizajnoch

Karim Rashid : medzinárodne uznávaný dizajnér, ktorý poskytol svoje grafické návrhy aj pre digitálnu tlač na vykurovacie telesa spoločnosti Caleido

Classici : radiátory a sušiaky uterákov vyrobené z oceľových rúrok a profilov, ktoré spolu tvoria dokonalý technický a estetický celok

 

Pre Vašu maximálnu spokojnosť pri rozhodovaní o celkovom vzhľade radiátora je k dispozícii široká paleta farebných RAL odtieňov.

Farebný vzorkovník je rozdelený do niekoľkých skupín a voľba farby z konkrétnej skupiny ovplyvňuje aj finálnu cenu telesa.

Štandard - bílá - cenníková cena

Skupina A + 20%

Skupina B + 25%

Skupina C + 40%