Gruppo Geromin - wellness, nábytok, sprchy, ...

Wellness a nábytok do kúpeľní a práčovní s dizajnom Made in Italy od spoločnosti Geromin Group.

  • SAUNY

Sauny sú vhodné k zabudovaniu priamo v kúpeľni. Veľkosť saunových kabín je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. V ponuke sú aj kombinové sauny v rôznych prevedeniach napr. fínska sauna + hammam + sprcha.

Mimoriadna výhoda fínskej sauny - garantuje bohaté potenie pokožky vďaka vysokej teplote s vlhkosťou, ktorá sa pohybuje medzi 10 - 20%. Zdrojom tepla sú elektrické piecky s kameňmi. Striedanie saunovania a sprchovania studenou vodou dodáva organizmu veľkú odolnosť a silu.

Hammam – parné povzbudenie celého tela. Pôsobí na prúdenie krvi, harmonizáciu a čistenie tela ako aj na nervový systém. Sauna je vhodná i pre ľudí vo vyššom veku a pre znižovanie napätia. Teplota v tejto saune je do 45°C a s vlhkosťou 100% a je vykurovaná teplom z parného generátora.

Para - sa šíri po celom tele, ovplyvňuje tok krvi, odstraňuje toxické látky z nášho tela, čistí hormonálny a nervový systémy. Je tiež vhodná pre starších ľudí, pretože pomáha znižovař vplyv veku a takisto tlak každodenného života.

Biosauna - kombinuje výhody fínskej sauny a tureckého kúpeľa – Hammam. S maximálnou teplotou 50/60⁰C a vlhkosťou 60/70% je biosauna ideálnym riešením pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu ostávať v priestoroch s vysokou teplotou a vysokou vlhkosťou. Tento variant je dostupný pre saunu Kyra a Kalika. Oceľová elektrická piecka s lávovými kameňmi pre klasickú saunu a pre funkciu biosauny je pridaný k piecke ručný vyvíjač pary a dotykový ovládací panel.

  • NÁBYTOK DO KÚPEĽNÍ

pre snadnú orientáciu vo výbere kúplňového nábytku je produktová rada rozdelená na varianty:

ECLIPSE - nadčasové čaro kolekcie Eclipse je dosiahnuté pomocou mramorového povrchu kupeľňových skriniek.

ELITE - možnosti zpracovania povrchu dreva na kúpeľniach z kolekcie Elite sú takmer nekonečné.

SUITE - spojenie wellness a obývačky - tak sa prezentuje kolekcia Suite.

FRATINO - kolekcia Fratino hlása návrat k prírode pomocou použitia masívneho dreva v kúpeľni.

STR8 - všestranná kolekcia, ktorú je možné prispôsobiť rôznym priestorom a štýlom, v ktorých sa na skrinkách striedajú tvarované dvere s rovnými.

Change - Geromin interpretuje kúpeľňový nábytok štýlovo, kombinuje funkčnosť súčasných dizajnových prvkov a originálnych kombinácií s potešením. Change je výrazom nového spôsobu bývania a každodenného vybavovania: povrchové úpravy textúr v kombinácii s neutrálnymi tónmi poskytujú prirodzené kúzlo, zatiaľ čo efekt dreva je kombinovaný s farebným lakom, ktorý ovplyvňuje chromatický kontrast.

Qubo - nábytkový program QUBO obsahuje preddefinované nábytkové zostavy v šírkach 60,80 a 100 cm, kde je v cene zahrnuté: zrkadlo s LED osvetlením, umývadlo a skrinka pod umývadlo

Vírivky pre vonkajšie alebo pre vnútorné použitie sú vyrobené podľa návrhov popredných talianských dizajnérov.

Vnútorné i vonkajšie vírivky si môžte zvoliť medzi modelmi nadpovrchovými a zabudovanými do podlahy.

Katalógy sú k dispozícii tu