Podlahové a stenové vykurovanie

Prečo sa uspokojiť s málom?

Podlahové vykurovanie spoločnosti ROTH predstavuje sálavý spôsob rovnomerného šírenia tepla z veľkej plochy, čím dokáže vytvoriť a udržať tepelnú pohodu v celom obytnom priestore.

Odborníci to vedia: čím je plocha sálajúca teplo väčšia, tým je vykurovanie priestoru účinnejšie a hospodárnejšie. Vzhľadom k rozdielnemu pôsobeniu sálavého a konvekčného typu vykurovania, je pri podlahovom vykurovaní možné znížiť teplotu vzduchu v miestnosti o 1 - 2 °C pričom by sa pre človeka neznížila tepelná pohoda.

Z toho vyplýva úspora energie od 6 do 12%. Vrátane najlepších predpokladov pre kombináciu s alternatívnymi energetickými systémami. Ďalšie kladné body získava systém aj z hľadiska  životných podmienok pre baktérie a roztoče, ktoré sú vysúšaním znemožnené, odpadá aj čistenie vykurovacích telies.

Ten, kto by chcel užívať všetky prednosti podlahového vykurovania a chladenia, rozhodne si vyberie rozsiahlu ponuku systémov ROTH. Spoločnosť ROTH ponúka pre najrôznejšie požiadavky nielen optimálne riešenie, ale doplní ho zároveň prísľubom kvality a servisu, ktorý si zasluhuje dôveru.

Značná predpríprava vo výrobnom závode, univerzálne možnosti použitia, komponenty systému navzájom optimálne zladené, dlhá životnosť a stálosť hodnôt sú prednosťami systému ROTH.

V systéme sú v plnom rozsahu skĺbené všetky prednosti podlahového vykurovania a chladenia.