Plastové potrubné systémy POLOPLAST

Plastové potrubné systémy POLOPLAST

POLO-KAL

 • prvotriedne izolačné vlastnosti – osvedčená trojvrstvová technolólia spoľahlivo pohlcuje hluk vznikajúci prúdením
 • vysoká pevnosť – pre bezpečnosť na stavbe, stabilitu a pohodlnú pokládku, pre extrémnu žáťaž prvotriedne vlastnosti doložené skúškami pevnosti v ohybe a odolnosti voči nárazom, odolnosť voči horúcej vode (krátkodobo 97°C / dlhodobo 95°C) minimálna dľžková rozťažnosť, vysoká chemická odolnosť
 • hladká vnútorná strana – prevencia proti vzniku usadenín
 • dokonale presné utesnenie – precízne nasúvacie hrdlá, rýchla montáž, trvalé spojenie
 • 20 rokov skúseností s technológiou výroby viacvrstvového potrubia a 50 rokov skúseností s domo-vou kanalizáciou
 • všestranné možnosti použitia a široký sortiment – takmer neobmedzené možnosti využitia, široká paleta systémových komponentov v dimenziách DN 32-250
 • umožňuje pokládku v zemine na pozemku – mimoriadne vhodný systém vďaka vysokej kruhovej pevnosti

POLO-KAL ® kanalizačné rozvody s akustickou izoláciou

POLO-KAL XS

 • Mazivá? NIE!

Nová technológia funTEC zaisťuje, že všetky priemery potrubia (DN 32 až 110) sú také hladké, že vaša práca beží hladko bez mazÍv.

 • Nedostatok priestoru? NIE!

Štíhle puzdro je ideálne pre mnoho aplikácií: pre nízke výšky konštrukcie podlahy, odpady, sadrokartónové steny…

 • Meranie? UŽ NIE!

Ľahké rezanie požadovanej dlžky vďaka meracím značkám a vytlačenému meradlu. A vďaka špecifickému geometrickému prevedeniu integrovaného tesniaceho krúžku už nie je požadované skosenie rúr na ich koncu.

 • Chýbajúce tesnenie? NEMOŽNÉ!

Pri montáži nie je možné zabudnúť alebo zle vložiť tesniaci krúžok a tesniace krúžky sa v priebehu prepravy, skladovania a montáže nestratia.

POLO-KAL 3S

Je vysoko zvukovo izolačný systém pre odvodňovanie budov. Jeho základným prvkom je trojvrstvová polypropylénová rúra. Vnútorná vrstva potrubia je vyrobená z viskoelastického materiálu Porolenu, ktorý tlmí nárazy a vibrácie, absorbuje vzdušné a štrukturálne zvukové vlny a trvalo redukuje splachovacie zvuky.

Vysoko zvukovo izolačný nadzemný drenážny systém POLO-KAL 3S je najlepšou voľbou pre ochranu pred hlukom v budovách, v ktorých sú kladené vysoké požiadavky na zvukové limity ako sú: nemocnice, školy, verejné budovy, hotely, obytné budovy atď. Vynikajúca zvuková ochranná vlastnosť POLO-KAL 3S je užitočná najmä v odtokových potrubiach.

POLO-KAL NG

Vysoko zvukotesný trojvrstvový systém potrubia POLO-KAL NG s veľkým množstvom systémových komponentov v rozmeroch 32 – 250 ponúka vynikajúci rozsah produktovej rady a ponúka riešenie v rôznych polohách inštalácie.
Trojvrstvový potrubný zvukovo tesný systém POLO-KAL NG sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou, použitím pri renovácii objektov s možnosťou prechodu na iné materiály.