Dizajnové radiátory Antrax

Teplo vstupuje do domu niekoľkými cestami, a to radiátormi alebo rúrkovými vykurovacími telesami, ale taktiež inovatívnymi spôsobmi vyjadrenými dizajnom spoločnosti ANTRAX IT.

Antrax IT sa špecializuje na výrobu radiátorov a ich produkcia je primárne zacielená na kvalitu pomocou špičkovej technológie a v spolupráci s medzinárodne uznávanými dizajnérmi ako napríklad Andrea Crosetta, Francesco Lucchece, Massimo Iosa Ghini alebo Peter Rankin.

Títo dizajnéri „tepla“ vyjadrujú úžasnú vitalitu, talianský dizajn a kvalitu vo svojich návrhoch vykurovacích telies, ktoré sú pravidelne oceňované medzinárodnými cenami dizajnu.

Spoločnosť Antrax IT investuje do výskumu a vývoja predovšetkým z pohľadu návrhu novej generácie vykurovacích telies poskytujúcich maximum tepelného výkonu pomocou využitia minimálneho objemu vody v telese, čo je možné vďaka použitiu špeciálnych tvarov a materiálov.

Portfólio produktov

Dizajnové : vykurovacie telesá a sušiaky uterákov od medzinárodne uznávaných dizajnérov

Radiátory : radiátory vyrobené štandardným spôsobom z oceľových rúrok a profilov vhodné do každého priestoru v dome alebo v byte

Sušiaky uterákov : vykurovacie telesá vhodné do kúpeľní a práčovní

Elektrické modely radiátorov : radiátory a vyhrievané sušiaky na uteráky z produktovej rady Antrax, ktoré sú dostupné v elektrickej verzii.


Povrchová úprava vykurovacích telies

Výrobky spoločnosti Antrax IT sú lakované pomocou polymerizácie, tj. procesu zahŕňajúcieho použitie teplotne upravitelného polyesterového živicového prášku, s hrúbkou 90 až 130 mikrónov a ktoré sú potom umiestnené v peciach pri kontrolovanej teplote 200 ° C.

Pred lakovaním sú produkty špeciálne upravené na zvýšenie ochrany proti korózii a k zlepšeniu ich kvality, odolnosti a trvanlivosti.

Antrax IT bol prvou európskou spoločnosťou v oblasti radiátorov vo využívaní nanotechnológií v procese pred stupňom – lakovanie. Nanotechnológie umožňujú odstránenie zvyškov z výroby, ako sú fosfáty, nečistoty, ťažké kovy, dusitany – všetky prvky, ktoré znečisťujú životné prostredie a je ťažké sa ich zbaviť.