Wellness – sauny a vírivky Gruppo Geromin

Wellness – sauny a vírivky Gruppo Geromin

Wellness a nábytok do kúpeľní a práčovní s dizajnom Made in Italy od spoločnosti Geromin Group.

  • SAUNY

Sauny sú vhodné k zabudovaniu priamo v kúpeľni. Veľkosť saunových kabín je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. V ponuke sú aj kombinové sauny v rôznych prevedeniach napr. fínska sauna + hammam + sprcha.

Mimoriadna výhoda fínskej sauny – garantuje bohaté potenie pokožky vďaka vysokej teplote s vlhkosťou, ktorá sa pohybuje medzi 10 – 20%. Zdrojom tepla sú elektrické piecky s kameňmi. Striedanie saunovania a sprchovania studenou vodou dodáva organizmu veľkú odolnosť a silu.

Hammam – parné povzbudenie celého tela. Pôsobí na prúdenie krvi, harmonizáciu a čistenie tela ako aj na nervový systém. Sauna je vhodná i pre ľudí vo vyššom veku a pre znižovanie napätia. Teplota v tejto saune je do 45°C a s vlhkosťou 100% a je vykurovaná teplom z parného generátora.

Para – sa šíri po celom tele, ovplyvňuje tok krvi, odstraňuje toxické látky z nášho tela, čistí hormonálny a nervový systémy. Je tiež vhodná pre starších ľudí, pretože pomáha znižovař vplyv veku a takisto tlak každodenného života.

Biosauna – kombinuje výhody fínskej sauny a tureckého kúpeľa – Hammam. S maximálnou teplotou 50/60⁰C a vlhkosťou 60/70% je biosauna ideálnym riešením pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu ostávať v priestoroch s vysokou teplotou a vysokou vlhkosťou. Tento variant je dostupný pre saunu Kyra a Kalika. Oceľová elektrická piecka s lávovými kameňmi pre klasickú saunu a pre funkciu biosauny je pridaný k piecke ručný vyvíjač pary a dotykový ovládací panel.

  • Vírivky

… keď sa sen stáva skutočnosťou …

Vonkajšie vírivky

Vonkajšie vírivky Hafro-Geromin sú vyrobené nielen preto, aby vyzerali nádherne, ale aj preto, aby prekračovali všetky hydromasážne normy a vysoko kvalitnú ergonómiu, a najme sú miestom skvelých, príjemných a pohodlných pocitov.

Séria MYLINE

Séria PEAKLINE

Séria SWIMLINE

  • Danube W-Flow / Turbine
  • Amazonas W-Flow / Turbine
  • Rio Grande W-Flow / Turbine