Príslušenstvo

Príslušenstvo

Príslušenstvo wellness

Multisenzorová sprchová hlavica

Dva programy na stimuláciu všetkých zmyslov. 

Multisenzorická sprchová hlavica, ktorá môže byť obdĺžniková alebo okrúhla, má dva programy a vertikálnu sprchu: „chladivá hmla“ s balzamikovou esenciou a modrou farebnou terapiou vytvára príjemný chladivý pocit; teplý „tropický vodopád“ necháva vodu stekať a dodáva energiu farebnou terapiou s červeným svetlom a vanilkovou esenciou. 

Studená sprcha

Systém tvorí lakovaná nádoba -vedierko zo dreva smrekovec s objemom 4,5 až 7,5 litra, ktorá je dodávaná s držiakom na upevnenie na stenu, nástavcom na prívod vody a plavákom na automatické plnenie.
Vedierko sa automaticky naplní studenou vodou a potiahnutím 65 cm dlhej reťaze sa vaňa náhle prevráti, aby vyliala vodu na osobu pod ňou.

Dvere a sklenené výplne

Základným prvkom sú parotesné dvere a presklené steny, ktoré musia bezpodmienečne zabrániť vstupu vzduchu a vypudeniu pary, čím sa zabezpečí dokonalá izolácia priestoru. Dvere a sklenené steny zo 6 mm tvrdeného skla boli vyrobené špeciálne pre tento účel s jednoduchým, čistým dizajnom, vďaka ktorému sa dajú ľahko umiestniť do akéhokoľvek typu miestnosti.

Parotesné profesionálne dvere

Základné komponenty na zabezpečenie správnej prevádzky parného kúpeľa. 

Dvere a pevné prvky sú vyrobené z 8 mm tvrdeného skla špeciálne vytvoreného ako parotesné a zabraňujúce prenikaniu studeného vzduchu.

Opierka hlavy / chrbta

Obojstranná opierka chrbta

  • Rozmer :70 x 50 x V 26 cm, Materiál: Abachi alebo Smrek

Opierka hlavy

  • Rozmer: 37 x 50 cm V 15/16 cm, Materiál: Smrek alebo Tepelne upravený popol

Vedierko / Lyžica / Kamene

Vedierko a lyžica

  • Materiál: svetlé drevo alebo matný čierny kov

Kamene

  • Lávové kamene – 18 kg

Teplomer / Vlhkomer

Meria teplotu a vlhkosť.

  • Svetlé drevo
  • S čiernym rámom

Presýpacie hodiny

Presýpacie hodiny sú základným doplnkom na meranie dĺžky pobytu v saune.

  • Svetlé drevo
  • Tmavé drevo

Bohatá kolekcia wellness doplnkov

Od parotesných dverí až po emocionálnu sprchovú hlavicu s chromoterapiou a rozprašovačmi; od ľadovej sprchy so smrekovcovou nádobou až po opierky hlavy a presýpacie hodiny do sauny.

Gruppo Geromin ponúka všetko potrebné pre skutočne kompletný zážitok zo saunovania aj doma. Každý prvok je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort a vytváral exkluzívne prostredie pre pohodu.