Wellness

Neodmysliteľnou súčasťou moderného životného štýlu je relaxácia.

Niekto relaxuje radšej v súkromí, iný dáva prednosť prostrediu pre verejnosť. Súčasťou hotelov, rodinných domov alebo aj bytov sa stávajú wellness priestory ako sauna, vírivka alebo bazén, kde sa radi uvoľníme a načerpáme energiu.

Aby bolo možné si relaxáciu v týchto priestoroch užiť, je nevyhnutne nutné mať dostatok komfortu, ktorý znamená nielen luxusné zariadenie, ale aj čistotu okolia a vody. Údržba čistej vody v bazénoch a vírivkách vyžaduje predovšetkým pravidelnú kontrolu a kvalitné prostriedky na dodržanie predpísanej kvality vody. Dnešné moderné prostriedky Sanosil ponúkajú bezchlórové riešenie k dosiahnutiu ideálnej kvality vody a čistoty prostredia. Už nikdy Vás nebude obťažovať zápach chlóru a hlavne pri vyšších teplotách vody vo vírivkách alebo bazénoch bude dlhodobo zaistená požadovaná kvalita vody.

Naša spoločnosť Vám dodá nielen luxusné sauny, vírivky, ale najmä poskytne poradenstvo a servis ohľadom dezinfekčných bezchlórových prostriedkov Sanosil a tiež dodávku a montáž dávkovacích zariadení pre maximálny komfort údržby.