ClimaComfort® panelový systém

ClimaComfort® panelový systém

Panelový systém Roth Clima Comfort umožňuje vykurovanie a chladenie pomocou podlah, stien a stropov pre existujúce aj nové budovy s jediným typom panelu!

Panel Roth ClimaComfort® sa skladá z podpernej dosky EPS, ktorá je trvalo spojená s hliníkovou tepelne vodivou doskou. Panel zabezpečuje rovnomerný a rýchly prenos energie na vykurovanie alebo chladenie. Systém, v ø 14 mm, je registrovaný a monitorovaný spoločnosťou DIN CERTCO. Konštrukcia panelu Roth ClimaComfort® uľahčuje inštaláciu rúrok, systémovej trubky Roth X-PERT S5® ø 14 mm, jednoducho zaskočí priamo do panelu s roztečou inštalácie 10 cm. Zámky, priehlbiny panelov a drážok zjednodušujú inštaláciu, súčasti sú ukotvené v správnej polohe. V dôsledku toho je inštalácia na steny a stropy jednoduchá a vyžaduje minimálne úsilie.

Panely Roth ClimaComfort® možno rezať na požadované rozmery a sú vhodné pre pokládku na podlahové plochy alebo pre montáž na steny a stropy podľa rozloženia jednotlivých miestností a dokonca i v šikminách. Metóda suchej konštrukcie zabezpečuje krátke časy montáže. Panelový systém Roth ClimaComfort® ø 16 mm s roztečou inštalácie 15 cm bol špeciálne navrhnutý pre podlahové inštalácie a vďaka veľkému prierezu potrubia umožňuje ešte väčšie ohrievacie plochy.